Legjobb ár garancia!
Bezár

Magyarország, Hévíz

Recepciós

Keressük leendő munkatársunkat RECEPCIÓS munkakörbe HÉVÍZRE

Ha éves állásra vágysz, inspirál a szakmai fejlődés és még szakmai tapasztalatod is van, akkor ne habozz, jelentkezz az Ensana Thermal Hévíz csapatába.

Főbb feladatok:

A vendégélmény biztosítása mellett, változatos feladataid közé tartozik majd a check in és check out folyamatok lebonyolítása, vendégszámlák megnyitása, terhelések rögzítése és ellenőrzése, valamint a szállodai kassza kezelése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettséged van
  • Magabiztos, kommunikációképes német és angol nyelvtudással rendelkezel
  • Nem okoz gondot a számítógépes rendszerek használata
  • Határozott, megnyerő fellépés, kiemelkedően jó kommunikációs készség jellemez

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk egy nemzetközi nagyvállalatnál, ahol számít a véleményed!
  • Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted akár SZÉP kártyára, vagy plusz bérként is.
  • Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked minden nap.

Ha felkeltettük az érdeklődésed, küldd el nekünk a pályázatodat!

Felszolgáló

Az állás típusa

Teljes munkaidős

Helyszín

Hévíz

Státusz

Aktív

Kérdések

Ensana szállodáinkkal vagy szolgáltatásainkkal kapcsolatos kérdéseivel forduljon hozzánk bizalommal. A hűségprogramunkkal kapcsolatos kérdésekért és válaszokért kattintson ide.
Írjon nekünk

Foglalás

Foglalja le legjobb ajánlatainkat itt. Ha szeretne csatlakozni hűségprogramunkhoz további kedvezményekért, előnyökért, vagy egyszerűen csak hírlevelet szeretne kapni az összes hírről, kattintson ide.
Foglalás

Ajánlatkérés

Lépjen velünk kapcsolatba az alábbi link segítségével, hogy a lehető legjobb ajánlatot készíthessük Önnek. Szívesen megosztunk minden további információt, amelyet nem talált meg weboldalunkon.
Kérjen ajánlatot